Yıllı Grup A.Ş olarak 1966’dan beri mobilya aksesuarı,inşaat,gıda,restaurant sektöründe faaliyet gösteren firmamız kulp üretimini “yıllı kulp” markasıyla yapmaktadır.

52 yıllık bilgi, birikim, tecrübesi ve Avrupa standartlarındaki üretim kalitesiyle, hem Türkiye hem de uluslararası pazarda, sektöründe bilinen ve aranılan bir marka olmayı başarmıştır.

Sahip olduğu üretim gücü ve nitelikli insan kaynağıyla, müşterilerinin mevcut ve gelecekteki beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Yıllı Kulp, küresel yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek kendini sürekli yenilemekte ve çağdaş bir vizyonla gelişmektedir.

Sektörün kalite çıtasının yükseltilmesi ve ürün yelpazesinin geliştirilmesi, Yıllı Kulp’un kendine biçtiği en önemli görevlerden biridir. Deneyimli ve profesyonel ekibiyle dikkat çeken Yıllı Kulp, bugün yüzlerce çalışanı ve binlerce müşterisiyle, sürdürülebilir başarılara imza atmaktadır.

Tasarım, teknik bilgi ve organizasyonel kabiliyetlerini, büyümeye ve gelişmeye açık bir şekilde tamamlamış olan Yıllı Kulp, tüm müşterilerine, ekonomi ve ihtiyaçlar anlamında en optimum çözümleri sunabilmektedir.