Müşteri memnuniyeti, öncelikli hedefimiz ve itici gücümüzdür.
Yıllı Kulp olarak öncelikli hedefimiz, müşteri memnuniyetini sağlamak ve ondan aldığımız gücü markamıza yansıtmaktır. Bunun için; kaliteden ödün vermeden, ürünlerimizi daha hızlı üretip daha çabuk teslim etmek ve satış sonrası destekle müşterilerimize yarar sağlamak için çalışırız.

Tasarımlarımızda yenilikçi ve özgün ruhumuza güveniriz.
Yenilikçi olmak demek, gelişen teknolojik imkânları inovatif olarak kullanmak demektir. Bu düşünce üzerinden şekillenen tasarımlarımızla, takip eden değil yol gösteren değerler üretiriz. Böylece her ürünümüz müşterilerimize kendini özel hissettirir.

Gücümüzü çözüm ortaklığından alırız.
Biz, büyük bir markanın çalışanlarıyla ve müşterileriyle birlikte var olduğuna inanırız. Bu yüzden, gücünü takım ruhundan alan ekibimizle hareket eder, ortak amaçlarımıza çözüm ortaklarımızla ulaşırız.

Sadece bugünler için değil yarınlar için de çalışırız.
Hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamak ana ilkelerimizdendir. Bunun için tüm kaynaklarımızı akılcı bir şekilde kullanır, buna uygun stratejiler belirler ve yarınlarımıza fayda sağlayacak değerler üretiriz.

Mükemmeliyetçi bir felsefeyle “sıfır hata”yı hedefleriz.
Biliriz ki, çalışan ve ürün kalitesini sürekli denetleyen, geliştiren ve arttıran markalar kusursuza ulaşır. Biz de tüm çalışanlarımıza gerekli eğitimi vererek ve tüm süreçlerimizi akılcı bir şekilde yöneterek daima mükemmeli hedefler, “sıfır hata” için çalışırız.

Varlığımız dürüst ve ahlaklı çalışma prensibimiz üzerinde yükselir. 
Tüm ilişkilerimizde adil, dürüst ve objektif olmak esastır. Bu sebeple kurumsal etik kurallarımızdan taviz vermeden, müşterilerimizle karşılıklı iyi niyet ve anlayışa dayalı ilişkiler kurarız.

Topluma karşı sorumluluk bilinciyle hareket ederiz. 
İçinde bulunduğumuz topluma karşı sosyal sorumluluklarımız olduğunun bilinciyle hareket eder, kültürel değer ve miraslarımıza hassasiyet gösterir ve gelecek kuşaklara fayda sağlayan projeler içinde yer alırız.